Menü

Hakkımızda

Hakkımızda
Kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile tatil, kongre, toplantı organizasyonları, uçak bileti, lüx araç kiralama ve VIP transferler ile fark yaratıyoruz.
 
Doğru ve dürüst hizmet politikamız, sizleri özel hissettirecek, fark yaratan alt yapılarımız ile her gün büyüyerek yolumuza devam etmekteyiz.
 
Kurumsal kimliğimiz, tecrübeli ekibimiz ve güçlü teknolojik alt yapımız ile yasal mevzuatlar dahilinde kıymetli misafirlerimizin beklentilerini eksiksiz karşılamaktayız. %100 misafir memnuniyeti hedefleyen kalite politikalarımız ile misafirlerimizin beklentilerinin tamamına hızlı cevap verebilmek ve unutulmaz bir tatil deneyimlemelerini sağlamak için her gün artan enerjimiz ile 7-24 hizmet vermekteyiz.
 
Kuzey Kıbrıs’ta ve Dünya’nın her köşesinde %100 memnuniyet odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Demtur Travel, yenilikçi ve her daim kendisini yenileyebilen yapıda olup, misafir odaklı hizmet vermektedir. Fark yaratan hizmet anlayışı ile misafirlerini ve iş ortaklarını güvende hissettiren ve her zaman tercih edilen bir acente olmaya devam etmektedir.
 
Hizmetlerimiz
Yurt içi ve Yurt Dışı Turlar
Otel Konaklamaları
Kongre, Toplantı ve Organizasyonlar
Cruise Turlar
Uçak Bileti
Lüx Araç Kiralama
Yat Kiralama
VIP Transfer
 
Misyonumuz
Misafirlerimizin ve İş Ortaklarımızın hayallerinin ötesine ulaşıp, Demtur Travel Farkı ile kaliteli ve unutulmaz deneyimler yaşatmak.
 
Vizyonumuz
Misafirlerimizin ve İş Ortaklarımızın önerilerine ve gözlemlerine önem vererek, kendimizi her gün geliştirip dünya çapında bilinen ve tercih edilen marka ve sektöre lider olmak.
 
Değerlerimiz,
Misafirperverlik
Güleryüz, Samimiyet ve Şeffaflık
Hizmette Mükemmellik
Yenilikçi ve Öncü Olmak
Güçlü Yönetim Yapısı
Yüzde Yüz Misafir Memnuniyeti
Güvenilirlik ve Bağlılık
Misafirlerimizin ve İş Ortaklarımızın Önceliklerini Önemsemek
 
Amacımız
Ürün ve Kalitemizi her daim korumak, yenilikçi fikirler ile sektörde hep aranılan ve anılan marka olmak.